KERBIS
Мережева сонячна станція потужністю 30 кВт використовується для власного електрозабезпечення будинку з можливістю продажу надлишкової електроенергії в мережу по "зеленому" тарифі. Якщо споживання немає або воно значно менше, ніж потужність сонячної станції, тоді надлишок енергії відправляється в мережу. Згідно із законодавством про "зелений" тариф, для приватних домогосподарств оплата проводиться за надлишок згенерованої електроенергії в кінці кожного місяця, тобто за кількість виробленої електроенергії за мінусом спожитої.
Premium
Від 465 245 грн

МЕРЕЖЕВА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ 30 КВТ

Орієнтована вартість
Ціни уточнюються після виїзду на об'єкт.

В залежності від умов оплати і термінів монтажу можливі додаткові знижки на обладнання та роботи.

Опис
KERBIS
Панель (моно) Trina Solar
Мережевий інвертор Huawei
Монокристалічна сонячна панель Trina Solar від світового виробника LONGi Solar, який входить в список Tier-1, та спеціалізується тільки на виробництві монокристалічних сонячних модулів преміум класу. Сонячна панель (моно) Trina Solar - це фотоелектричний перетворювач світлового випромінення в електричний струм, який використовується для побудови сонячних електростанцій різного типу - мережевих, автономних, гібридних. Вона виконана по технології - Perc - яка збільшує ефективність поглинання та перетворення світла в електричний струм. А п'ять струмознімних шин дозволяють забезпечити температурний коефіцієнт на рівні 0,38 ( % / ℃ ), що дозволяє більше виробляти електроенергії в сонячну жарку погоду в порівнянні з конкурентами.
Основні переваги
Входить в список - Tier1; Виготовлений по технології Perc; Ефективність модуля до 19%; Коефіцієнт втрат при перегріві - 0,38 ( % / ℃ ); Толерантність до потужності: 0 ... + 5 Вт; Надійна рама яка витримує навантаження до 5400 Па.
Сонячні інвертори Huawei дозволяють отримати максимум генерації електроенергії з фотоелектричних установок на даху і на землі, особливо на пересіченій місцевості. Інтелектуальний пострінговий моніторинг і система визначення несправностей зменшує час локалізації помилки в стрінгах.
Детальніше
• Енергоефективність найвищого рівня, категорії A + / А + за результатами тестування від Німецького журналу PHOTON.

• Повишена безпека: попередження аварійної ситуації: захисту від високої напруги зі сторін AC і DC другого ( II ) класу, струмовий захист - електронного типу, без запобіжників, із контролем струму витоку.

• Відсутність зовнішніх вентиляторів охолодження: немає необхідності в обслуговуванні і заміні кулерів, завдяки системі пасивного природного охолодження.

• Зручний до налаштуваня, можна міняти робочі параметри навіть через смартфон, піключившись через блютуз чи USB шнур.

• Максимальна эфективність 98.6%, EU эфективність 98.4%.
Номінальна потужність СЕС ― 30 000 Вт;
Площа сонячного масиву ― 149. кв м;
Навантаження сонячного масиву ― 14 кг/кв.м.;
Тип сонячних панелей — монокристалічні;
Потужність панелі — від 450 Вт;
Потужність інвертора — 30 кВт;
Місце розташування — скатний дах;
Орієнтація — південь.
Основні технічні характеристики сонячної електростанції:
Гарантія на роботу та обладнання:
На сонячні панелі - 360 міс.;
На інвертор - 60 міс;
На монтажні роботи - 24 міс.
Термін окупності: 3,7 роки
Чистий дохід: 177 030 грн
Схема роботи сонячної електростанції
Сонячна батарея
1
1
Перетворювач
2
2
Електроспоживач
3
3
Двохсторонній
лічильник
4
4
Електромережа
5
5
Інвестуйте в свою енергетичну незалежність з компанією KERBIS!
Залишайте заявку на сайті, і ми зв'яжемось з вами протягом дня.